POMYŚLNOŚĆ FINANSOWA I MATERIALNA

FINANSE,ŻYD LICZĄCY PIENIĄDZE,POŻYCZKA,KARTA,REMEDIUM

ŻYD LICZĄCY PIENIĄDZE

 ŻYD LICZĄCY PIENIĄDZE

ŻYD LICZĄCY PIENIĄDZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 Opinie na temat obrazu przedstawiającego Żyda liczącego pieniądze lub trzymającego sakiewkę są różne, przeważają jednak w 80% pozytywne.  Ja również proponuję, aby każdy sam przekonał się jak będzie działał dla niego. Żydzi zawsze symbolizowali świetnych biznesmenów, ludzi mądrze inwestujących bardzo rozsądnych i skrupulatnych. Dlatego obraz ma dwojakie działanie: przyciąga pieniądze i chroni przed zbędnymi wydatkami.

Podpowiem, że jest kilka zasad aby zaczął przynosić powodzenie finansowe:

1)       Nie ma znaczenia czy otrzymasz go w prezencie, bez obaw można kupić samemu, ponieważ on stanowi inspirację dla naszej świadomości o roztropność i pomyślność finansową a nie magię. Spoglądając na niego powinien dobrze się kojarzyć -  z dobrobytem i bogactwem a nie biednym dusigroszem liczącym ostatnie pieniądze.

2)       Żyd powinien być w średnim wieku z brodą i siwizną - co symbolizuje jego dojrzałość, wiedzę i zdobyte doświadczenie. Zbyt młody będzie sugerował pochopne, nieprzemyślane decyzje a zbyt stary zastój i przestarzałe metody działania.

3)       W lewej dłoni może trzymać monetę - to symbol oszczędności i roztropności przy wydawaniu pieniędzy oraz mówi o szacunku (dłoń od serca) do zarobionych pieniędzy.

4)       Zawieś  obraz w korytarzu nad drzwiami wejściowymi lub po lewej stronie drzwi, która symbolizuje pomyślne interesy i zawsze przed wyjściem z domu spoglądaj na niego.

5)       Raz na jakiś czas powieś obraz odwrotnie, wtedy nagromadzone pieniądze Żyd odda domowi, w którym się znajduje. Często ma to miejsce pod koniec roku lub jeden dzień w tygodniu - w sobotę (dzień szabasu)

6)       Nie umieszczaj go w strefie bogactwa według Feng-Shui, zwłaszcza gdy masz problemy finansowe, ponieważ wtedy pogłębia się je i wpada w większe kłopoty.

7)       Jeśli nie możesz zawiesić w korytarzu, to powieś w swoim pokoju. Pamiętaj aby nie spoglądał na okno, bo wtedy pieniądze będą uciekać z domu, aby nie spoglądał na drzwi, bo pieniądze nie będą się trzymać takiego domu i aby nie był to kąt bogactwa wg Feng-Shui, czyli południowo-wschodnia część pomieszczenia. 

8)       W firmie powinien być w gabinecie szefa, aby prowadzona działalność przynosiła zyski. W sklepie lub restauracji powinien być umieszczony w pobliżu drzwi wejściowych. Wtedy wychodzący klienci zawsze będą na niego spoglądać i pierwsza ich myśl związana będzie z kręcącym się interesem.

Dobrym pomysłem może być umieszczenie wizerunku Żyda w formie kalendarza, wtedy nikt nie posądzi nas o zabobony lub niepotrzebne komentarze osób, które wolą narzekać niż pomyśleć o możliwościach jakie daje obecna rzeczywistość do gospodarności i oszczędzania swoimi finansami.

Możliwości oszczędzania w dzisiejszych czasach jest na prawdę dużo, trzeba mieć tylko wiedzę gdzie i w jaki sposób z takich możliwości korzystać.

W tej chwili na rynku finansowym są karty kredytowe, które przy małym wysiłku z twojej strony są całkowicie za darmo a dodatkowo będziesz zyskiwał z taką kartą na zakupach np. w postaci bonów zakupowych. Karty te są udzielane przez bank, więc nie wiążą się z żadnym ryzykiem i można z nich korzystać za granicą, robić zakupy przez Internet czy kupić bilet na samolot. Mają one okres  tzw. bezodsetkowy od dokonanych zakupów, więc spłacając je w wyznaczonym terminie nie ponosisz żadnych kosztów.

Można wypłacać z niej pieniądze z bankomatu jednak, wtedy jest to pożyczka gotówkowa i obowiązuje oprocentowanie. Dlatego lepiej wziąć pożyczkę jako osobny produkt z niższym i stałym oprocentowaniem.

Dobrze też zwrócić uwagę, gdy bierzemy pożyczkę gotówkową nie tylko na oprocentowanie nominalne, które tak banki reklamują w mediach, ale również na pozostałe koszty. Warto podejść do placówki bankowej i zapytać szczegółowo jakie są wszystkie koszty, bo często okazuje się że bank, który reklamuje najniższą ratę na rynku, albo niskie oprocentowanie nominalne ma kosztów dodatkowych tyle, że przepłacamy.

Osobiście polecam osobom mieszkającym w Poznaniu oraz w jego pobliżu sprawdzone już przez wiele osób usługi finansowe w okolicach Franowa.

Oferują pożyczki od 500 zł do 50.000 zł lub więcej, jeśli będzie udzielona z inną osobą z rodziny.

Dysponują także kartami kredytowymi, którymi płacąc zyskujesz i możesz nie ponosić opłaty miesięcznej przy określonej kwocie wydanej na zakupy w miesiącu.

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich: osób fizycznych, rolników, osób prowadzących działalność...

Można zadzwonić i dowiedzieć się więcej

do doradcy usług finansowych

pod numer 694484867

Naprawdę osobiście polecam, również korzystam z ich usług, bo warto zacząć oszczędzać w każdej chwili, aby móc spać spokojnie i cieszyć się codziennym życiem!